1937–2017
212
156 %
140 166 Kč
2 294 Kč
950 000 Kč
barevná litografie 14/55
80 x 55,5 cm
Signatura: PD Jankovič 70
barevná serigrafie
26 x 19 cm
Signatura: UD Jankovič
barevná serigrafie
21 x 19,5 cm
Signatura: UD 85 Jankovič
barevná serigrafie 10/30
71 x 53 cm
Signatura: UD Jankovič 81
barevná serigrafie 9/20
53,5 x 44 cm
Signatura: UD Jankovič 79
4 x kovová matrice
36 x 75 cm
kombinovaná technika, tempera, tužka, tisk
53 x 29,5 cm
Signatura: UD Jankovič 72
tisk
28 x 35,5 cm
Signatura: PD monogram J - 74 v tisku
tisk
28,5 x 40 cm
Signatura: PN Jankovič 73 v tisku
tisk
36,5 x 29 cm
Signatura: LU Jankovič 73 v tisku
tisk
28 x 40 cm
Signatura: neznačeno
tisk
39 x 29,5 cm
Signatura: PD Jankovič 74 v tisku