1940–1989
73
137 %
119 000 Kč
1 200 000 Kč
kombinovaná technika, akvarel, kresba tuší
v 29 ✕ š 19 cm
Signatura: UD J. Vyleťal 1975
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
v 41 ✕ š 24 cm
Signatura: PD J. Vyleťal 1978
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
v 37 ✕ š 28 cm
Signatura: UD J. Vyleťal
v 19,5 ✕ š 14 cm
Signatura: UD J. Vyleťal 69
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
asambláž, koláž, textil, olej, plátno
v 120 ✕ š 61 cm
Signatura: LD Vyleťal, na rubu Josef Vyleťal / 17. XII. 1960
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |