1940–1989
73
137 %
119 000 Kč
1 200 000 Kč
v 23,5 ✕ š 27 cm
Signatura: sign. UD J. Vyleťal, LD a PD monogram JV
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
22,5 x 24,5 cm (výřez)
Signatura: sign. UD J. Vyleťal
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
28 x 18,5 cm (výřez)
Signatura: sign. UD Josef Vyleťal, monogram JV, LD J Vyleťal 1973
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
33 x 21,5 cm
Signatura: sign. UD J. Vyleťal 1974
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
29 x 20 cm (výřez)
Signatura: sign. UD monogram JV., J. Vyleťal 73
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
35,5 x 29,5 cm
Signatura: sign. LD J. Vyleťal 1973, PD monogram JV.
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, tempera, lepenka
28,5 x 22 cm
Signatura: sign. na rubu na štítku Josef Vyleťal
Vyvolávací cena: | 175 000 Kč |