1940–1989
73
137 %
119 000 Kč
1 200 000 Kč
v 30 ✕ š 22,5 cm
Signatura: UD J. Vyleťal 1974, PD monogram J. V.
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
v 34 ✕ š 17,5 cm
Signatura: UD J. Vyleťal 1974, PD monogram JV
kolem r. 1985
olej, sololit
24 x 28 cm
Signatura: sign. PD Vyleťal
Vyvolávací cena: | 37 000 Kč |
olej, dřevěná deska
33 x 42 cm
Signatura: sign. PD Vyleťal
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, dřevěná deska
28 x 36 cm
Signatura: sign. PD Vyleťal
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
tuš, tužka, papír
27 x 16 cm
Signatura: sign. DU Josef Vyleťal 1969, PD JV
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
tuš, tužka, papír
24 x 13 cm
Signatura: sign. DU J Vyleťal
koláž, karton, zalakováno
19 x 20 cm
Signatura: sign. DU J. Vyleťal 67
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
komb. technika, karton
24 x 13 cm
Signatura: sign. PD Josef Vyleťal, LD PF Vyleťal 1970
olej, asambláž, vypalované dřevo, vrypy
17 x 73,5 cm
Signatura: sign. PD Vyleťal
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |