1940–1989
73
137 %
119 000 Kč
1 200 000 Kč
23,5 x 23 cm
Signatura: sign. LD J. Vyleťal, PD monogram JV
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
kombinovaná technika, akvarel, tuš, ruční papír
30 x 21 cm
Signatura: sign. UD J. Vyleťal
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |