1940–1989
73
137 %
119 000 Kč
1 200 000 Kč
kombinovaná technika, karton, lepenka
v 33 ✕ š 22 cm
Signatura: PD J. Vyleťal, monogram JV, LN 1973
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
v 30,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD J. Vyleťal 1974, LD monogram J. V.
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
v 23,5 ✕ š 27 cm
Signatura: sign. UD J. Vyleťal, LD a PD monogram JV
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, dřevěná deska
40,5 x 53 cm
Signatura: sign. PD J. Vyleťal, na rubu Josef Vyleťal / 1983
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olej, dřevěná deska
40 x 30,5 cm
Signatura: sign. UD J. Vyleťal, na rubu Josef Vyleťal / 1981
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
30 x 22,5 cm
Signatura: sign. UD J. Vyleťal 1974, PD monogram J. V.
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
23,5 x 23 cm
Signatura: sign. LD J. Vyleťal, PD monogram JV
kombinovaná technika, akvarel, tuš, ruční papír
30 x 21 cm
Signatura: sign. UD J. Vyleťal
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
22,5 x 24,5 cm (výřez)
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
v 23,5 ✕ š 27 cm
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
28 x 18,5 cm (výřez)
Signatura: sign. UD Josef Vyleťal, monogram JV, LD J Vyleťal 1973
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
29 x 20 cm (výřez)
Signatura: sign. UD monogram JV., J. Vyleťal 73
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |