1898–1957
kolem r. 1935
olej, lepenka
48 x 34 cm
Signatura: sign. LD Multrus
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
77 x 110 cm
Signatura: sign. LD Multrus
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno
80,5 x 65 cm
Signatura: sign. PD Multrus 27
1935 - 1938
olej, malířská lepenka
50 x 64 cm
Signatura: sign. LD Multrus
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
60 x 100 cm
Signatura: sign. PD Multrus
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, plátno
58 x 68 cm
Signatura: sign. LD Multrus 32
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
1925 - 1930
olej, malířská lepenka
28 x 23 cm
Signatura: sign. LD Multrus
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
kol. r. 1935
olej, plátno
51 x 60 cm
Signatura: sign. PD Multrus
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
30. léta 20. stol.
olej, plátno
47 x 55 cm
Signatura: sign. LD Multrus
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, lepenka
31 x 23 cm
Signatura: sign. LD Multrus
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, plátno
50 x 65 cm
Signatura: sign. nezjištěna