1898–1957
olej, plátno
v 85 ✕ š 55,5 cm
Signatura: UD Multrus
1935 - 1938
olej, malířská lepenka
50 x 64 cm
Signatura: LD Multrus
olej, plátno
58 x 68 cm
Signatura: LD Multrus 32
olej, malířská lepenka
23 x 41 cm
Signatura: PD Multrus
olej, malířská lepenka
23 x 41 cm
Signatura: LD Multrus
olej, malířská lepenka
23 x 41 cm
Signatura: PD Multrus
olej, lepenka
41 x 23 cm
Signatura: LD Multrus
olej, lepenka
23 x 41 cm
Signatura: PD Multrus