1898–1957
kolem 1930
olej, malířská lepenka
v 35,5 ✕ š 57 cm
Signatura: LD Multrus
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, dřevo
37 x 52 cm
Signatura: sign. PD Multrus
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, lepenka
24 x 34,5 cm
Signatura: sign. LD Multrus
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
50 x 65 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 31 000 Kč |
olej, malířská lepenka
60 x 50 cm
Signatura: sign. PD Multrus
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |