91
148 %
1 516 Kč
7 735 Kč
v 21 ✕ š 29,5 cm
Signatura: neznačeno
suchá jehla 13/40
v 10,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: UD Jiří Kubíček 2001
litografie
v 15 ✕ š 10,5 cm
Signatura: UD Jiří Kubíček 1998
olej, sololit
v 30 ✕ š 30 cm
Signatura: LD monogram JK 85, na rubu na štítku Jiří Kubíček / 1985