91
148 %
1 516 Kč
7 735 Kč
v 21 ✕ š 29,5 cm
Signatura: neznačeno
suchá jehla 13/40
v 10,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: UD Jiří Kubíček 2001
litografie
v 15 ✕ š 10,5 cm
Signatura: UD Jiří Kubíček 1998
olej, sololit
v 30 ✕ š 30 cm
Signatura: LD monogram JK 85, na rubu na štítku Jiří Kubíček / 1985
dřevoryt 12/100
v 51,5 ✕ š 37 cm
Signatura: UD Jiří Kubíček 1990
barevná litografie 9/100
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: UD Jiří Kubíček 1988
email, plátno
v 90 ✕ š 120 cm
Signatura: PD Jiří KUbíček 75
email, plátno
v 70 ✕ š 70 cm
Signatura: PU Jiří Kubíček 89
litografie 1/100
v 37,5 ✕ š 37 cm
Signatura: UD Jiří Kubíček 2006
email, lepenka
v 42,5 ✕ š 60,5 cm
Signatura: na rubu Jiří Kubíček 1974
litografie 27/120
v 51,5 ✕ š 37 cm
Signatura: UD Jiří Kubíček 1986
litografie 37/135
v 14,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: UD Jiří Kubíček 1995