91
148 %
1 516 Kč
7 735 Kč
email, plátno
100 x 70 cm
Signatura: Kubíček 99
akryl, olej
30 x 30 cm
Signatura: nesignováno
litografie 35/130
10,3 x 14,8 cm
Signatura: Jiří Kubíček 1980
dřevoryt 11/26
10,5 x 14,8 cm
Signatura: Jiří Kubíček 1997