294
146 %
12 933 Kč
950 000 Kč
kombinovaná technika, lepenka
47,5 x 27,5 cm
Signatura: sign. PD Jiří Anderle 64, na rubu Jiří Anderle 1964
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
kombinovaná grafická technika 50/70
49,5 x 65,5 cm
Signatura: sign. UD Anderle
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
kombinovaná grafická technika, autorský tisk 15/20
44,5 x 66 cm
Signatura: sign. UD Anderle
kombinovaná grafická technika, autorský tisk 17/20
49,5 x 66 cm
Signatura: sign. UD Anderle 76
kombinovaná grafiká technika, 35/40
97 x 74 cm
Signatura: sign. PD Anderle
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
kombinovaná grafická technika 41/70
62,5 x 50 cm
Signatura: sign. UD Anderle
suchá jehla, autorský tisk 17/20
32 x 65 cm
Signatura: sign. UD Anderle
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
lept, suchá jehla, autorský tisk 33/45
95,5 x 64,5 cm
Signatura: sign. LD Anderle
olej, akryl, papír na plátně
61 x 69 cm
Signatura: sign. PN 183/1982 Anderle
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
kombinovaná technika, kresba, asambláž, koláž, kart
41,5 x 35,5 cm
Signatura: sign. PD Jiří Anderle červen 1986
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, plátno
145 x 160 cm
Signatura: sign. PD 8/1993 Anderle
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
suchá jehla, papír - starý protokol
29,5 x 39,5 cm (výřez)
Signatura: sign. UD Jiří Anderle 1984
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |