294
146 %
12 933 Kč
950 000 Kč
2016
akryl, plátno
100 x 100 cm
Signatura: sign. PD Jiří Anderle 101/2016, na rubu 2 x monogram J. A. 101/2016
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
lept 15/30
48 x 62 cm
Signatura: sign. UD Anderle
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
lept, autorský tisk 28/45
95 x 64 cm
Signatura: sign. PD Anderle 85
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, kresba tuší, plátno
100 x 160 cm
Signatura: sign. UD Anderle 242/1990, na rubu Anderle 242/1990
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |