294
146 %
12 933 Kč
950 000 Kč
suchá jehla, varianta s kresbou 1/1
66 x 49 cm
Signatura: sign. UD Jiří Anderle 1982
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
barevný lept, měkký kryt, kresba 1/1
95 x 64 cm
Signatura: sign. PD Anderle 1983, DU Vanitas VIII1 1/1
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
komb. grafická technika, akvarel
93 x 62 cm
Signatura: sign. DU Jiří Anderle 1978
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
komb. technika, asambláž, akryl, plátno, deska
67 x 122 cm
Signatura: sign. DU Anderle 39/27/1981
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
70 x 100 cm
Signatura: sign. LD Appassionata humana Anderle 1990
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
komb. technika, kresba, sádra
71 x 49 cm
Signatura: sign. PD 128/1981 7. VIII. Jiří Anderle
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
komb. technika + foto
21 x 21 cm, 20 x 14,5 cm (2x)
Signatura: sign. DU Anderle
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
komb. technika, kresba, malba, grafický list
66 x 49 cm
Signatura: sign. DU 28/70 Anderle
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
komb. technika, karton
64 x 94 cm
Signatura: sign. PD Anderle
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
komb. grafická technika, kresba
34 x 29 cm
Signatura: sign. PD Jiří Anderle 81
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
komb. grafický list XIX/XX 96
63 x 49 cm
Signatura: sign. DU Anderle
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
kol. r. 1985
lept 12/80
49 x 33 cm
Signatura: Anderle
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |