294
146 %
12 933 Kč
950 000 Kč
1996 / 1998
kombinovaná technika, plátno
110 x 110 cm
Signatura: sign. UD Anderle 96 / 1998, 24. 7. - 22. 9.
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
suchá jehla, autorský tisk 13/20
32,5 x 65 cm
Signatura: sign. UD Anderle
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
kombinovaná grafická technika 57/100
44,5 x 66 cm
Signatura: sign. UD Anderle
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
suchá jehla, mezzotinta, měkký kryt 51/80
65,5 x 49 cm
Signatura: sign. UD Anderle
suchá jehla, autorský tisk 17/20
32 x 65 cm
Signatura: sign. UD Anderle
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
kombinovaná grafická technika 50/70
49,5 x 65,5 cm
Signatura: sign. UD Anderle
kombinovaná grafická technika 7/70
63 x 91,5 cm
Signatura: sign. UD Anderle 76
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
kombinovaná grafická technika, autorský tisk 17/20
49,5 x 66 cm
kombinovaná grafiká technika, 35/40
97 x 74 cm
Signatura: sign. PD Anderle
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
kombinovaná grafická technika 41/70
62,5 x 50 cm
Signatura: sign. UD Anderle
kombinovaná technika, lepenka
47,5 x 27,5 cm
Signatura: sign. PD Jiří Anderle 64, na rubu Jiří Anderle 1964
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
kombinovaná grafická technika, autorský tisk 15/20
44,5 x 66 cm
Signatura: sign. UD Anderle