294
146 %
12 933 Kč
950 000 Kč
komb. technika, asambláž, akryl, plátno, deska
67 x 122 cm
Signatura: sign. DU Anderle 39/27/1981
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
70 x 100 cm
Signatura: sign. LD Appassionata humana Anderle 1990
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
komb. technika + foto
21 x 21 cm, 20 x 14,5 cm (2x)
Signatura: sign. DU Anderle
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
komb. technika, kresba, sádra
71 x 49 cm
Signatura: sign. PD 128/1981 7. VIII. Jiří Anderle
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |