1883–1942
olej, lepenka
v 49 ✕ š 47 cm
Signatura: PD monogram K, na rubu autorské razítko Král
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
olej, plátno
57 x 77,5 cm
Signatura: sign. LD Jar. Král 1937
Vyvolávací cena: | 1 600 000 Kč |
olej, plátno
60 x 45,5 cm
Signatura: sign. LD Jar. Král 1939
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
barevný pastel, tužka, papír
26,5 x 20 cm
Signatura: sign. PD Král 1933
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, lepenka
29 x 39 cm
Signatura: sign. PD Jar Král 1932, na rubu na štítku Jaroslav Král
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
olej, plátno
36 x 24 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
1922
olej, překližka
27 x 46 cm
Signatura: sign. PD Jar Král 1922
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, lepenka
45 x 35 cm
Signatura: sign. PD Král 1931
olej, plátno
62 x 44 cm
Signatura: sign. PD Jar Král 1930
olej, lepenka
52 x 68 cm
Signatura: sign. LD Jar. Král 1932
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
1924
olej, plátno
90 x 70 cm
Signatura: sign. PD Jar. Král 1924
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |