1921–1993
140
138 %
350 Kč
600 000 Kč
barevná litografie 2/8
v 29 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1957
barevná litografie 13/20
v 26,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1959
v 34 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček
olej, plátno
83 x 100 cm
Signatura: sign. PD Jánuš Kubíček 69
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
1981/1982
žloutková tempera, olej, plátno
110 x 130 cm
Signatura: na rubu J. K.
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |