1889–1942
1912-15
17 x 10 cm
Signatura: nesignováno
kresba perem
16,7 x 9,5 cm
Signatura: nesignováno
barevná litografie
35 x 45 cm
Signatura: Jan Trampota
barevná litografie
35 x 44,5 cm
Signatura: Jan Trampota
kol. 1920
akvarel, pastel, tužka
10 x 13, 12 x 16,5 cm
Signatura: Jan Trampota 25
barevná litografie
35,5 x 45,5 cm
Signatura: Jan Trampota 1931
23 x 21 cm
Signatura: LD Poprad 1919 Jan Trampota
1915
tužka, papír
27 x 20 cm
Signatura: pozůstalostní razítko