1889–1942
13 x 18 cm
Signatura: Jan Trampota 1923
27 x 41 cm
Signatura: Jan Trampota
1922
20 x 30 cm (výřez)
Signatura: PD Veleslavín 1922 Trampota
1913
kresba uhlem, pastel
27 x 21,5 cm
Signatura: Jan Trampota 1913
9 x 12 cm
Signatura: Trampota
9 x 11,5 cm
Signatura: LD Trampota
1915
22,5 x 28,5 cm
Signatura: LD Trampota
1921
barevný pastel
22 x 28 cm
Signatura: LD Trampota 1921
1915
27 x 15,5 cm
Signatura: LD Jan Trampota 1915
21 x 22,5 cm
Signatura: LD Jan Trampota
1915
kresba tužkou, papír
26,5 x 20 cm
Signatura: značeno pozůstalostním razítkem Jana Trampoty
kresba perem a pastelem
27 x 26,5 cm
Signatura: nesignováno