27
139 %
220 000 Kč
1 600 Kč
230 000 Kč
2003
olej, plátno
60 x 90 cm
Signatura: sign. na rubu 2003 Jakub Špaňhel
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
2009
akryl, plátno
115 x 90 cm
Signatura: sign. na rubu Špaňhel Jakub 2009
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
2010
akryl, plátno
115 x 90 cm
Signatura: sign. na rubu J Špaňhel 2010, Jakub Špaňhel 2010
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
2007
akryl, olej, plátno
130 x 90 cm
Signatura: sign. na rubu Jakub Špaňhel 2007
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
2006
akryl, plátno
95 x 135 cm
Signatura: sign. Jakub Špaňhel 2006 a Špaňhel na rubu