27
139 %
220 000 Kč
1 600 Kč
230 000 Kč
barevná litografie 75/100
v 60,5 ✕ š 44 cm
Signatura: PD Špaňhel 2007
barevná litografie 87/100
v 60,5 ✕ š 44,5 cm
Signatura: PD Špaňhel 2007
2003
olej, plátno
60 x 90 cm
Signatura: sign. na rubu 2003 Jakub Špaňhel
2003
olej, plátno
60 x 90 cm
Signatura: na rubu 2003 Jakub Špaňhel
2004
barevná litografie
76 x 60 cm
Signatura: PD Jakub Špaňhel 2004
2003
olej, plátno
60 x 90 cm
2012
barevná serigrafie 15/40
69 x 49,5 cm
Signatura: PD Špaňhel 2012, LD monogram JŠ 2012 v tisku
2007
barevná litografie 58/100
60 x 44,5 cm
Signatura: PD Špaňhel 2007
2017
barevná litografie 90/90
60 x 40 cm
Signatura: PD Špaňhel 20017, LD J. Š v tisku, PD 2.17 v tisku
2013
barevná litografie 10/10
115 x 83 cm
Signatura: PD Špaňhel 2013
2007
akryl, olej, plátno
130 x 90 cm
Signatura: na rubu Jakub Špaňhel 2007
2002
akryl, karton
70 x 100 cm
Signatura: Jakub Špaňhel 2002 na rubu