27
139 %
220 000 Kč
1 600 Kč
230 000 Kč
2010
akryl, plátno
115 x 90 cm
Signatura: sign. na rubu J Špaňhel 2010, Jakub Špaňhel 2010
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
2007
akryl, olej, plátno
130 x 90 cm
Signatura: sign. na rubu Jakub Špaňhel 2007
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |