1895–1943
1922
akvarel
19 x 22 cm
Signatura: Fr. Srp 1922
kresba uhlem
24 x 35 cm
Signatura: Fr. Srp
kvaš, papír
29,5 x 41 cm
Signatura: Fr. Srp
1922
olej, karton
25 x 31,5 cm
Signatura: Fr. Srp 22
kvaš, papír
37 x 46 cm
Signatura: Fr. Srp
kresba tuší, papír
44 x 30 cm
Signatura: Fr. Srp 28
kvaš, papír
27 x 39 cm
Signatura: Fr. Srp 1935
8 x litografie
29,5 x 21 cm
Signatura: v tisku R Brun, Dillinger, Kaláb 32, Král, Mužík, LP, AP, F. Srp
akvarel, tužka, tuš, karton
40 x 35 cm
Signatura: František Srp 1925