1895–1943
29 x 41 cm
Signatura: Fr. Srp 36
29 x 24 cm
Signatura: Fr. Srp
19 x 34 cm
Signatura: Fr. Srp
28 x 22 cm
kol. r. 1935
akvarel, papír
30 x 40 cm
Signatura: Fr. Srp
19 x 36 cm
16,5 x 39 cm
29 x 19 cm
Signatura: autorským razítkem František Srp
litografie
21 x 29,5 cm
Signatura: v tisku F. Srp
17 x 15,5 cm
Signatura: razítko František Srp
lept, č. 52
17,5 x 14,4 cm
Signatura: Fr. Srp
kresba tuší, akvarel
21 x 21 cm
Signatura: vzadu autorské razítko