1895–1943
olej, plátno
50,5 x 65,5 cm
Signatura: PD Fr. Srp 41
28.IV.1930
37 x 31 cm
Signatura: Fr. Srp
olej, plátno
60 x 45 cm
Signatura: Fr. Srp 30
olej, plátno
58 x 48 cm
Signatura: PN Fr. Srp 1930
30 x 24 cm
Signatura: Fr. Srp
litografie
20,9 x 29,4 cm
Signatura: v tisku Fr. Srp
28 x 16 cm
Signatura: na rubu razítko František Srp
kresba pastelem
24 x 31 cm
Signatura: F. Srp 35
28 x 16 cm
34 x 16 cm
akvarel
28 x 41 cm
Signatura: Fr. Srp
29 x 41 cm
Signatura: Fr. Srp 36