1895–1943
olej, plátno
60 x 46,5 cm
Signatura: LD Fr. Srp 27
olej, překližka
45,5 x 35,5 cm
Signatura: LD Fr. Srp 34
olej, plátno
59 x 49 cm
Signatura: PD Fr. Srp 1931
1924
olej, plátno
62 x 81,5 cm
Signatura: PD Fr. Srp 1924
1924
olej, plátno
62 x 81,5 cm
Signatura: PD Fr. Srp 1924
olej, překližka
43 x 58 cm
Signatura: PD Fr. Srp
18 x 28 cm
Signatura: Fr. Srp
olej, překližka
43 x 58 cm
Signatura: PD Fr. Srp
olej, překližka
43 x 58 cm
Signatura: PD Fr. Srp
18 x 28 cm
Signatura: Fr. Srp
olej, plátno
65 x 50 cm
Signatura: PD Fr. Srp 33
29 x 22 cm
Signatura: autorké razítko na rubu