1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
barevná litografie
9,5 x 9,5 cm
Signatura: T. F. Šimon v tisku
kolem 1905
16 x 29 cm
kresba tužkou (k leptu)
37,5 x 31 cm
Signatura: TFŠ
1909
tužka, papír
20 x 15,5 cm
Signatura: TŠ 1909 Praha
kolem 1905
33 x 22 cm
měkký kryt
31 x 34,5 cm
Signatura: T. F. Šimon
lept autorský, vzorný tisk
23 x 20 cm
Signatura: T. F. Šimon
17 x 25 cm
Signatura: T. F. Šimon
lept (II. stav)
23,5 x 15 cm
Signatura: T. F. Šimon
1909-1911
18 x 22 cm
Signatura: T. F. Šimon
16,5 x 12,5 cm
Signatura: T. F. Šimon
1911
22 x 10 cm
Signatura: T. F. Šimon