1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
1905
suchá jehla (2.état)
19,5 x 15 cm
Signatura: T. F. Šimon
43 x 33 cm
Signatura: monogramem TFŠ
1921
36 x 35 cm
Signatura: T. F. Šimon
vernis mou
30 x 34 cm
Signatura: monogramem TFŠ v tisku
kol. 1915
barevná akvatinta
32 x 30 cm
1911
23,5 x 33 cm
30 x 23 cm
Signatura: T. F. Šimon
1921
kresba tuší, akvarel
17 x 16 cm
kol. 1928
10,5 x 15 cm
1916
16 x 19,5 cm
1909
22 x 30 cm
Signatura: monogramem
11 x 16 cm