103
127 %
1 095 Kč
35 000 Kč
barevná litografie 28/100
v 28,5 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Hodonský 2009
barevná litografie, autorský tisk
v 55 ✕ š 81 cm
Signatura: PD Hodonský 2016
barevná litografie 47/100
v 27 ✕ š 44 cm
Signatura: PD Hodonský 2010
barevná litografie 22/100
v 37 ✕ š 53 cm
Signatura: PD Hodonský 2010
barevná litografie 30/90
v 25,5 ✕ š 20 cm
Signatura: UD Hodonský 87
akvarel, tuš, karton
v 66 ✕ š 45 cm
Signatura: PD Hodonský 94
akvarel, tuš, karton
v 45 ✕ š 66 cm
Signatura: PD Hodonský 87
akvarel, tuš, tužka, papír
v 44 ✕ š 62,5 cm
Signatura: LD Hodonský, PD 1989
barevná litografie 42/100
v 37 ✕ š 53 cm
Signatura: PD Hodonský 2010
barevná litografie 58/100
v 27 ✕ š 44 cm
Signatura: PD Hodonský 2010
barevná litografie 82/100
v 27 ✕ š 44 cm
Signatura: PD Hodonský 2010
barevná litografie 74/80
v 38 ✕ š 49 cm
Signatura: PD Hodonský 1998