103
127 %
1 095 Kč
35 000 Kč
barevný lept 15/30
53 x 66 cm
Signatura: Hodonský 89
53 x 65,5 cm
Signatura: DU Hodonský 89
olej, plátno
55 x 60 cm
Signatura: LD Hodonský 92