103
127 %
1 095 Kč
35 000 Kč
barevná litografie 83/100
v 27 ✕ š 43,5 cm
Signatura: PD Hodonský 2010
barevný dřevoryt, autorský tisk
v 10 ✕ š 21,5 cm
Signatura: LD Hodonský
kresba tuší, akvarel
v 10,5 ✕ š 42 cm
Signatura: LD F. Hodonský
barevná litografie 30/40
v 43,5 ✕ š 60 cm
Signatura: PD Hodonský 1992
barevná litografie 34/40
v 49 ✕ š 64,5 cm
Signatura: PD Hodonský 2016
barevná litografie 30/90
v 25,5 ✕ š 20 cm
Signatura: UD Hodonský 87
barevná litografie 83/100
v 27 ✕ š 43,5 cm
Signatura: PD Hodonský 2010
barevná litografie 58/100
v 37 ✕ š 53,5 cm
Signatura: PD Hodonský 2010
kombinovaná technika, akvarel, tužka
v 22 ✕ š 19 cm
Signatura: LN F. Hodonský
kresba tuší, akvarel
v 10,5 ✕ š 42 cm
Signatura: LD F. Hodonský
kresba tuší, akvarel, koláž, barevná litografie
v 21 ✕ š 10,5 cm
Signatura: LN Hodonský 98, na rubu F. Hodonský
barevná litografie 62/100
v 27 ✕ š 44 cm
Signatura: PD Hodonský 2010