123
121 %
110 000 Kč
1 250 Kč
110 000 Kč
strukturální grafika, autorský tisk 14/20
49 x 62,5 cm
Signatura: sign. PD Puchnarová 65
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
strukturální grafika 10/20
41 x 50 cm
Signatura: sign. PD Puchnarová, UD 1964
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, tuš, akvarel, karton
22,5 x 27,5 cm
Signatura: sign. PD X 60 Puchanrová
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
dvoubarevný lept 6/6
29,5 x 46,5 cm
Signatura: sign. PD Puchnarová 1966
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
strukturální grafika 8/10
32 x 42 cm
Signatura: sign. PD Puchnarová 66
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
strukturální lept, kombinavaná technika, karton č.
24 x 33 cmna rubu
Signatura: sign. PD na podložce Puchnarová 1963
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |