123
121 %
110 000 Kč
1 250 Kč
110 000 Kč
olej, plátno
v 160 ✕ š 120 cm
Signatura: na rubu na blindrámu Puchnarová
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, plátno
v 90 ✕ š 64,5 cm
Signatura: na rubu Puchnarová 71, na blindrámu 1971 Puchnarová
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, vrypy, plátno
45,5 x 38,5 cm
Signatura: sign. na rubu Puchnarová 61
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |