123
121 %
110 000 Kč
1 250 Kč
110 000 Kč
kombinovaná technika, olej, tuš, akvarel, karton
22,5 x 27,5 cm
Signatura: sign. PD X 60 Puchanrová
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
dvoubarevný lept 6/6
29,5 x 46,5 cm
Signatura: sign. PD Puchnarová 1966
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |