1901–1984
961
133 %
717 Kč
110 000 Kč
1914, 1918
2 x zinkografie, dřevoryt, lept
10 x 5 / 14 x 11 cm
Signatura: 4 x D monogram v tisku
litografie, dřevoryt
18,5 x 11 / 6 x 8 cm
Signatura: 2 x D monogram CB v tisku
dřevoryt, suchá jehla
11,5 x 6,5 / 6 x 3,5 cm
Signatura: UD C. Bouda, PU monogram CB v tisku
v 11,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD C. Bouda
3 x různé techniky
7 x 12 / 25 x 17,5 cm
Signatura: 3 x D C Bouda
litografie
v 12 ✕ š 9 cm
Signatura: UD C Bouda
v 19 ✕ š 12 cm
Signatura: neznačeno
v 19 ✕ š 12 cm
Signatura: PD monogram BC v tisku
barevná litografie
v 33 ✕ š 24 cm
Signatura: PD C Bouda, monogram CB v tisku
v 8,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD C. Bouda
4 x litografie
17 x 10,5 / 10 x 15,5 cm
Signatura: 4 x PD C. Bouda, 1 x C. Bouda a 3 x různě monogram CB v tisku