1872–1941
80
216 %
170 000 Kč
22 000 Kč
2 150 000 Kč
47,5 x 61,5 cm
Signatura: sign. PD Ant. Hudeček 1936
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
1930 - 35
olej, lepenka
45 x 60 cm
Signatura: sign. PD Ant. Hudeček
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
1930-35
45,5 x 61 cm
Signatura: sign. Ant. Hudeček
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
tempera, lepenka
44 x 60 cm
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olejová tempera, lepenka
68 x 101 cm
Signatura: sign. PD A. Hudeček
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |