1872–1941
80
216 %
170 000 Kč
22 000 Kč
2 150 000 Kč
olej, lepenka
v 46 ✕ š 66 cm
Signatura: PD Ant. Hudeček
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, plátno
v 100,5 ✕ š 115,5 cm
Signatura: PD Ant. Hudeček
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
30. léta 20. století
olej, karton
v 78 ✕ š 88 cm
Signatura: PD Ant. Hudeček
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olej, lepenka
v 49 ✕ š 65,5 cm
Signatura: PD Ant. Hudeček, na rubu Ant. Hudeček
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |