1899–1987
189
117 %
365 Kč
24 000 Kč
olej, malířská lepenka
37 x 45,5 cm
Signatura: A. Moravec 27
kolorovaná litografie
9,5 x 13,5 cm
Signatura: A Moravec
kolorovaná litografie
9 x 13 cm
Signatura: Moravec
akvarel, karton
16 x 23 cm
Signatura: A Moravec