1899–1987
189
117 %
365 Kč
24 000 Kč
kombinovaná technika, akvarel, fix, tužka
20 x 28,5 cm (výřez)
Signatura: PD Moravec Rudné 82
olej, lepenka
21 x 34,5 cm (výřez)
Signatura: LD A. Moravec 69
olej, lepenka
21 x 34,5 cm (výřez)
Signatura: LD A. Moravec 69
akvarel, tužka, karton
13,5 x 21,5 cm (výžez)
Signatura: PD A Moravec 53
15 x 20,5 cm
Signatura: PD Moravec
14 x 21 cm
Signatura: PD Moravec
litografie, akvarel
15 x 21 cm
Signatura: PD A Moravec
10,5 x 16 cm
Signatura: PD A Moravec
litografie, akvarel
11,5 x 23,5 cm (výřez)
Signatura: PD A Moravec 44
zinkografie, akvarel
14,5 x 21,5 cm (výřez)
Signatura: UD A Moravec, PN A Moravec
15 x 20,5 cm
Signatura: PD Moravec
14 x 21 cm
Signatura: PD Moravec