1899–1987
189
117 %
365 Kč
24 000 Kč
litografie
12 x 16 cm
Signatura: A. Moravec
kresba tuší a akvarelem
23 x 15,5 cm
Signatura: A. Moravec
kolorovaný dřevoryt
9,7 x 8 cm
Signatura: A. Moravec
akvarel
36,5 x 46 cm
Signatura: A. Moravec
olej, lepenka
34 x 49 cm
Signatura: Moravec
9 x 6 cm
Signatura: Alois Moravec v tisku
20 x 28 cm
Signatura: Allo Moravec 66
1952
olej, plátno
54 x 73 cm
Signatura: A. Moravec 52
olej, malířská lepenka
28 x 43 cm
Signatura: Alois Moravec 44
olej, karton
25 x 48 cm
Signatura: A. Moravec 68
dřevořez
25 x 33 cm
Signatura: A Moravec
tuš, akvarel
28 x 42 cm
Signatura: Alois Moravec 42