1909–2006
160
151 %
65 000 CZK
8 550 CZK
370 000 CZK
olej, lepenka
30 x 34 cm
Signature: sign. na rubu Valter 1979
Starting price: | CZK 16 000 |
tempera, lepenka
43 x 52 cm
Signature: sign. LD Valter 64
Starting price: | CZK 9 000 |
olej, plátno
105 x 116 cm
Signature: sign. DU Valter 90
Starting price: | CZK 65 000 |