1909–2006
160
151 %
65 000 CZK
8 550 CZK
370 000 CZK
olej, plátno
90 x 100 cm
Signature: sign. PD Valter K 81
Starting price: | CZK 45 000 |
komb. technika, tempera, tuš, karton
24,5 x 30 cm
Signature: sign. PD Valter 86
Starting price: | CZK 3 000 |
1961 -1972
olej, překližka
66 x 60 cm
Signature: sign. LD Valter 72
Starting price: | CZK 32 000 |