1900–1970
82
154 %
150 000 CZK
300 000 CZK
oil, plywood
26 x 34,5 cm
Signature: sign. J. Slavicek
Starting price: | CZK 25 000 |
2. pol. 40. le
oil, cardboard
30 x 36 cm
Signature: sign. J. Slavicek
Starting price: | CZK 29 000 |
1924
oil, canvas
50 x 69 cm
Signature: sign. Jan Slavicek 1924
Starting price: | CZK 45 000 |
olej, malířská lepenka
17 x 25 cm
Signature: sign. LD J. Slavíček
kol. r. 1930
olej, malířská lepenka
59,5 x 40 cm
Starting price: | CZK 28 000 |
olej, plátno
42 x 50 cm
Signature: sign. PD Jan Slavíček 1920
Starting price: | CZK 16 000 |
40. léta 20. stol.
olej, překližka
24 x 34,5 cm
Signature: sign. PD J. Slavíček
Starting price: | CZK 40 000 |
kol. r. 1930
olej, plátno
81 x 60 cm
Signature: sign. LD Jan Slavíček
Starting price: | CZK 35 000 |
kol. r. 1940
olej, překližka
55 x 65 cm
Starting price: | CZK 60 000 |
40.léta
olej, dřevěná deska
39 x 47 cm
Starting price: | CZK 65 000 |
olej, malířská lepenka
38 x 40 cm
Starting price: | CZK 38 000 |
I.pol.40.let
olej, plátno
50 x 71 cm
Starting price: | CZK 49 000 |