1892–1934
60
141 %
7 000 CZK
160 000 CZK
1916
olej, lepenka
50 x 60 cm
Signature: sign. LD Gust. Macoun 1916
1917
olej, lepenka
48 x 58 cm
Signature: sign. LD Gustav Macoun 1917
Starting price: | CZK 23 000 |
olej, plátno
50 x 60 cm
Signature: sign. LD G. Macoun 31
Starting price: | CZK 14 000 |