1892–1934
60
141 %
7 000 CZK
160 000 CZK
olej, plátno
70 x 100 cm
Signature: sign. LD G. Macoun
1924
olej, lepenka
50 x 60 cm
Signature: sign. LD G. Macoun 1924
olej, plátno
100 x 100 cm
Signature: sign. LD Macoun
Starting price: | CZK 35 000 |