1877–1942
852
144 %
210 000 CZK
2 487 CZK
900 000 CZK
1910
coloured etching
35 x 44 cm
Signature: sign. T. F. Simon, in print TFS 1910
Starting price: | CZK 8 000 |
coloured etching n. 139
32,5 x 36 cm
Signature: sign. T. F. Simon
Starting price: | CZK 8 000 |
oil, canvas
55 x 46 cm
Signature: sign. T.F. Simon
Starting price: | CZK 68 000 |
oil, cardboard
27 x 34,5 cm
Signature: sign. T.F. Simon
Starting price: | CZK 28 000 |
oil, canvas
100 x 73,5 cm
Signature: sign. T.F.Simon
Starting price: | CZK 110 000 |
kol. r. 1895
olej, lepenka
26 x 16,5 cm
Signature: sign. monogramem TFŠ
II. série 10 barevných leptů
17,8 x 20 cm
Signature: sign. PD T. F. Šimon
Starting price: | CZK 2 500 |
1903
olej, lepenka
23 x 28 cm
Signature: sign. PD F. Šimon 1903
Starting price: | CZK 14 000 |
29,5 x 39,5 cm
Signature: sign. PD T.F. Šimon
Starting price: | CZK 6 500 |
1916
barevný lept s akvatintou č. 288
42 x 54 cm
Starting price: | CZK 9 000 |
1904
olej, plátno, lepenka
46,5 x 35,5 cm
Signature: sign. LD F. Š. 1904
1904
barevná litografie
20,5 x 32,5 cm
Signature: sign. PD F Šimon Paris 1904
Starting price: | CZK 7 000 |