1877–1942
852
144 %
210 000 CZK
2 487 CZK
900 000 CZK
kol. r. 1895
olej, lepenka
26 x 16,5 cm
Signature: sign. monogramem TFŠ
1903
olej, lepenka
23 x 28 cm
Signature: sign. PD F. Šimon 1903
Starting price: | CZK 14 000 |
29,5 x 39,5 cm
Signature: sign. PD T.F. Šimon
Starting price: | CZK 6 500 |
II. série 10 barevných leptů
17,8 x 20 cm
Signature: sign. PD T. F. Šimon
Starting price: | CZK 2 500 |