1902–1976
110
133 %
115 000 CZK
270 000 CZK
olej, plátno
73 x 135 cm
Signature: sign. LD Boh. Dvorský
Starting price: | CZK 80 000 |
kolem r. 1935
olej, plátno
73 x 100 cm
Signature: sign. PD Boh. Dvorský
Starting price: | CZK 28 000 |